Ugrás a tartalomra
Fedezd fel a világ vezető minőségellenőrzési vállalatának karrierlehetőségeit!

Csatlakozz egy nemzetközi csapathoz!

Global map

Ismerje meg állásajánlatainkat

1997 óta a TRIGO a minőségügyi megoldások sokszínű úttörőjévé vált, több mint 10 000 szakemberrel 25 országban, folyamatosan terjeszkedve az autóiparban, a repülőgépiparban, a nehézgépjármű iparban, az elektronikában és más ágazatokban. Nézze meg, hol keresünk munkaerőt!

Fedezze fel nemzetközi csapatainkat

Több videó

Találkozz kollégáinkkal

Minőségellenőrzés - Floran
Csapatvezető - Vincent
Újrafeldolgozó - François

Miért csatlakozz hozzánk?

A TRIGO-nál hiszünk abban, hogy az emberek és ügyfeleink egyediségének megértése, tisztelete és értékelése erősebbé tesz minket. Elkötelezettek vagyunk egy olyan befogadó kultúra kialakításában, amely minden formájában értékeli a sokszínűséget. Alapelveink biztosítják, hogy az embereinket, ügyfeleinket és partnereinket méltányosan kezeljük, miközben alapvető céljainkat követjük.

Mint globális szolgáltató, törekszünk képviselni és kiszolgálni azokat a közösségek igényeit, ahol működünk, és javítani a világot, amelyben élünk.

Emberközpontú vállalat

  • Csapatszellem, szolidaritás
  • Közvetlen együttműködés, felsővezetőkkel is
  • Sokszínűség

Multinacionális kultúra

  • 26 ország
  • Nemzetközi ellátási lánc
  • Nemzetközi karrierlehetőségek

Jelentőségteljes munkák

  • Változatos feladatok
  • Megbecsült munka
  • Proaktivitás és megbízhatóság

Kezdeményezőkészség

  • Támogatás minden szintről
  • Alkalmazkodóképesség és rugalmasság
  • Innováció
4 ASSETS AND REASONS TO JOIN TRIGO

Amiben hiszünk

Kiválóság

Kiemelkedő eredményeket érünk el a folyamatos kreativitásra, megbízhatóságra és hatékonyságra építve.

Ügyfélközpontúság

Ügyfeleink sikerére törekszünk azáltal, hogy testreszabott megoldásokat kínálunk a legkritikusabb minőségügyi kihívásokra.

Globális csapatszellem

Nagyra értékeljük az egyéni és kollektív elkötelezettséget, a lojalitást és az őszinteséget, a helyi kultúra és az emberek teljes tiszteletben tartása mellett.

Kezdeményező készség

Bízunk a bátor és innovatív kollégáinkban, akik felelősséget vállalnak tetteikért.

Values

FEDEZD FEL A JÖVŐD: FILOZÓFIÁNK

A folyamatjavítás, a problémamegoldás és a technológiai innováció, amelyek az ügyfeleink minőségfejlesztéséhez kapcsolódnak, inspirálják vezetési filozófiánkat és irányítják cselekedeteinket. Vezetési modellünk tükrözi vállalati kultúránkat, amely az alapelveinken alapul - kiválóság, csapatszellem - ügyfélközpontúság és kezdeményezőkészség - valamint őszinteség és bizalom.

Példamutatás, felelősségvállalás, tisztelet megjelenítése, nyílt kommunikáció és munkavállalók fejlesztése belföldön és nemzetközileg mind része kultúránknak.

A TRIGO ELKÖTELEZETTSÉGE A MUNKAVÁLLALÓK IRÁNT

A TRIGO a szakmai fejlődés, a nemzetközi fejlődés és a mindenki számára biztosított méltányos egyenlőség ápolásával gondoskodik közösségéről. Legyen szó a legújabb technikai eszközökről vagy szakértő mérnökök által tartott exkluzív workshopokról, gondoskodunk arról, hogy támogatásunk értéket képviseljen.

TRIGO’S COMMITMENT TO EMPLOYEES

Az élet a Trigo-nál

  • "A TRIGO Csoport tagjaként csatlakoztam 2012-ben mint műszaki szakember, különböző projektek végrehajtásával. 2015-ben felkínálták számomra az utólagos értékesítési csapatok koordinálásának lehetőségét. Később 2017-ben csatlakoztam az értékesítési csapathoz. Jelenleg az utólagos értékesítési üzletág területi vezetője vagyok."

    Alejandro G, QEC (Minőségi Ellenőrzési Koordináció) Területi Vezető, Spanyolország

    Alejandro Garcia
  • "Napi feladataim közé tartozott az operációs koordinátor szerepe és az beszerzési osztály vezetőjéé, amelynek fő feladata volt a spanyol és portugál delegáció kéréseire időben válaszolni és cselekedni annak érdekében, hogy segítsék működésüket.

    Globális szinten koordináltam a TRIGO különböző leányvállalatainak működését."

    Oriol T, Operációs koordinátor (Beszerzési osztály), Spanyolország és Portugália

    Oriol Turu
  • "Először találkoztam a TRIGO Csoporttal 2017-ben a MAEC Automotive révén. Több hónapnyi munka után ügyfélnél mérnökként, csatlakoztam a TRIGO Group Imerica S.L.-hez, mint Regionális Kulcsügyfél-menedzser, ami egy nagy személyes kihívás és szakmai lehetőség számomra."

    Rebeca H, Regionális Kulcsügyfél-menedzser, Spanyolország

    Rebecca Herrero
  • "A TRIGO-nál kezdtem a karrieremet az első tréningprogramom tervezésével, amely segítette ügyfeleinket a robosztusabb gyártási folyamat kialakításában. A lehetőség, hogy a helyszínen tartott műhelymunkát szállítottam az ügyfelek helyszínén, és megfigyelhettem a 'készségátadás' folyamatát, sok személyes elégedettséget hozott nekem. 29 év alatt ez az érzés soha nem hagyott el, és nagyon szerencsés voltam, hogy olyan szervezetnél dolgozhattam, amely elkötelezett az ügyfelek fejlesztése mellett minden szolgáltatásunk során."

    Bob M, Director, Global Training Services

    Bob Muir
  • "At TRIGO you can build up your career from scratch while being part of a team that always appreciates you. Once you have that, you won’t look at your watch ever again!"

    Turay Konca, Operation Manager, TRIGO Turkey

    Turay Konca
  • "TRIGO is like a big family and being part of it is a great honor. This experience is leading me to success compared with never-ending excitement."

    Bahar Yalman, Administrative Manager, TRIGO Turkey

    Bahar Yalman
  • "Since I started at TRIGO Group 12 years ago, I have combined Quality Management with a multitude of direct jobs in different groups. During this time, I have learned a lot about how the company works and I have been able to see that partnership and training what makes us different. Now, we have new challenges ahead that open up new opportunities that we must face with confidence and desire to do great things."

    Daniel Sánchez Alcántara, Technical Office Manager, Spain

    Daniel Sánchez Alcántara
  • "While working, TRIGO make me feel like an innovator, a useful part of the team, and during breaks, I feel like I am having coffee with my family."

    Asena Isbakoglu, Site Assistant, TRIGO Turkey

    Asena Isbakoglu
  • “At TRIGO, my profession chose me and gave me the opportunity to blaze a trail in my professional career.”

    Iuliana Munteanu, QEC Manager, Romania

    Iuliana Munteanu
  • "I started working for TRIGO Canada in 2009, and it has been exciting to work with a stable company that cares for the well-being of their employees. In my 9 years, I have had the ability to improve my skills, expand my knowledge and be part of an ever-growing financial team."

    LeeAnn McIndless, Accounts Payable Coordinator, Canada

    LeeAnn McIndless
  • "Working at TRIGO presents the opportunity to get in touch with different people from around the globe every day, therefore, each day is a new chance to gather new experiences."

    Begüm Abis, Quality Resident Engineer, TRIGO Turkey

    Begüm Abis
  • "TRIGO is like my family, every day I am spending my time at work in a pleasant and friendly environment, and I always have support for my amateur athlete lifestyle, enabling me to have a perfect work-life balance."

    Zafer Kaya, Rework Specialist, TRIGO Turkey

    Zafer Kaya
  • "What I like the most about TRIGO is the autonomy I get and the cultural diversity. As an international engineer, I travel all the time. I work with many different people as well as different clients even though the missions are similar. It’s a new human and cultural experience every time."

    Delia Thominet, Senior Consultant

    Delia Thominet

Egészségügyi fedezet átláthatósága: Az UMR létrehozza és közzéteszi a gépelhető fájlokat a TRIGO nevében. A gépelhető fájlokhoz való hozzáféréshez kattintson az alábbi URL-címre: transparency-in-coverage.uhc.com